100 Tipov Na Zlepšenie Vášho Života

100 Tipov Na Zlepšenie Vášho Života


Panel ošetrovateľskej predstavitelia Magnet zariadenie ponúka tipy spoluobčanov sestier, ktorí sa zúčastnia Americké Sestry Poverenia Centra Národné Magnet Konferencii v októbri v Orlande, pomôcť im zapojiť sa s týmto zdravé sestra iniciatívy akonáhle sú späť domov.

Prednášajúci súčasťou Maureen Biela, MBA, RN, NEA-BC, FAAN, vedúci sestra výkonný a senior vice president spoločnosti Northwell Zdravie v New Yorku; Patricia Reid Ponte, DNSc, RN, FAAN, senior vice prezident pre starostlivosť o pacienta služby a CNO na Dana-Farber Cancer Institute v Bostone; Jaime Dawson, MPH, riaditeľ programu, Katedra Ošetrovateľstva Prax a Pracovné Prostredie pre Amerického Združenia Sestier v Silver Spring, Md.; a Pat Pp, MSN, RN, FCN, viceprezident pre dojčiace operácie na Katolíckej Iniciatívy v oblasti Zdravia v Englewood, Colo.

Naše cestovné zdravotné poradenstvo je komplexný. Okrem očkovanie a lieky, cestujúci sú uvedené individualizované vzdelávanie na osobnej bezpečnosti a bezpečnosti (ako predísť nehodám na cestách a lúpež), tipy pre bezpečné jedlo a pitie čistej vody, zabraňuje non-malária hmyzu prenášaných chorôb, prekonať jet lag, prevencie hlbokej žilovej thromboses (DVTs), ktorá sa zaoberá pohybom choroby a poradenstvo na bezpečný sex. Tiež budeme diskutovať s vami aké príznaky sa môžu vyskytnúť počas alebo po vašej cesty, ktoré si vyžadujú následné pre liečbu akonáhle sa dostanete späť v Austrálii.

Všimnite si rozdiel medzi prvé úspory vo veku 25 rokov versus vek 30.

Ukladanie len extra $12,000 počas tohto päťročného obdobia vám konečný zostatok, ktorý je $209,000 vyššia vďaka moc miešanie. Budete tiež na vedomie, že tieto výpočty predpokladajú v ročnom priemere 8% návratnosť. Kým väzba-ťažký portfólia nebude vám, že druh výnosu, 8% návrat je viac ako možné dosiahnuť s zásob-zameraná investičná stratégia. A ak sa začnete čoskoro dosť, budete mať veľa času na jazdu mimo akéhokoľvek volatility trhu, príde do cesty.

healthcoin je ako prvý na svete blockchain-založené cukrovky, prevencia platformu. Našou úlohou je dokázať, že miliónov používateľov, ktoré majú zabrániť ich cukrovky. S týmto dôkazom, používatelia môžu získať firemné wellness odmeny, pay-as-you live poistenie, zľavy a vláda daňové úľavy. Pod kapotou je aj analýza údajov motora: akumuláciou milióny užívateľov biomarker záznamy na blockchain poskytneme drug discovery, zdravie populácie riadenia a presnosť medicíny.

Vymyslieť oblasti by ste chceli vybudovať kariéru. Nemusíte mať veľké (alebo žiadne) formálne poverenia. Ako som už povedal skôr, tým viac kreatívne a menej regulované oblasti je, prístupnejší, je na tento druh práce poverenia-hacking. Je to jednoduchšie hack prácu poverenia programovanie, dizajn, písanie, predaj, fotografia, multimédiá, umenie, a entrepreneurialism, alebo vo všeobecne potrebujem prácu, akúkoľvek prácu!" type situácií, ako v oblasti účtovníctva, práva alebo medicíny.

Som veľký zástanca jesť čerstvé, organické živiny husté potraviny, a pomocou zelená, non-jedovaté čistenie a výrobky osobnej starostlivosti. Ale priznajme si to—tieto produkty môžete získať naozaj drahé, keď v porovnaní s bežnými odrôd. Zdravé občerstvenie—ako kale žetónov alebo hovädzie jerky—môže byť trikrát náklady candy bar alebo vrece kukuričné lupienky. Chemické-free kozmetika, ekologické čistiace prostriedky a organické, fair-trade kávu, by mali byť prístupné pre všetkých, ale pre mnohých, vysoké ceny týchto položiek stavia ich mimo dosahu.

Ak zabíjate to v telocvični 5 až 6 dní v týždni, máte pravdepodobne nie robiť dosť! Okrem toho, pravdepodobne trávia väčšinu svojho dňa, ako sedí za stolom, a že nečinnosti sa chystá prijať svoju daň na vaše telo.

Nechcem len spoliehať na telocvični pre každodenné cvičenie, ale aby to miesto chodiť viac, pohybovať a robiť cvičenia počas dňa. Prišiel víkend, vyhnite sa sedí pred TV celý deň, ale dostať sa von a urobiť niečo aktívne!