54 Spôsoby, Ako Zostať Šťastný A Zdravý Napriek Tomu, Rušný Životný Štýl

54 Spôsoby, Ako Zostať Šťastný A Zdravý Napriek Tomu, Rušný Životný Štýl

Nižšie sú 17 zmeny životného štýlu preukázané, že zloženie pre menopauze a po menopauze rokov, z Pritikin lekár Danine Fruge, MD, časť jej Zdravie Žien seminár na Pritikin Dlhovekosť Centrum.

Hovoriť nie na dezert je tvrdý, ale čo ak ste stratili peniaze zakaždým, keď si dal do pokušenia? Pakt má užívateľov, dať svoje peniaze tam, kde ich ústa sú, a prináša finančný stimul na zdravé návyky. Poviete app, koľko ste ochotní dať na riadok, a to nasmeruje, aby zdravý životný štýl zmeny. Zarobiť peniaze, keď ste pracovať, a prísť o peniaze, keď vyberiete, aby dosiahli svoje zdravie ciele. Môžete tiež synchronizovať aplikáciu s ďalšími populárne zdravie trackerov sledovať vaše potraviny.

Šance sú, že ste uprednostňuje zdravé stravovacie na dinnertime, keď ste z práce domov a stravovanie s rodinou. Ale podľa nedávnej štúdie , urobiť si čas na raňajky je obrovský rozdiel pre vaše zdravie, výkonnosť (psychické a fyzické), a odbúravanie tukov. Konzumácia raňajok zvyšuje pamäť, pozornosť, tvorivosť, logické schopnosti, a oveľa viac. High-proteín, nízka-carb, stredne-fat breakfast, môže pomôcť kontrolovať hladinu cukru v krvi hrotmi a zvýšenie hladiny neurotransmiterov dopamín a acetylcholínu, ktoré sú obaja zodpovední za jednotku a mentálnej jasnosti.

A-D-V-E-R-T-S
Matcha Slim
Matcha Slim zvyšuje metabolizmus. To robí chudnutie jednoduchšie. Chráni od jo-jo efekt. To dodáva energiu.
Keto Light Plus
Keto Light Plus + je doplnok stravy, ktorý vám pomôže schudnúť na ketogenic diet. Pozrite si popis výrobku a recenzie

Jesť jeden zelenej zeleniny za deň, alebo jeden listová zelená je skvelý spôsob, ako dostať sami zdravšie v kuchyni bez toho veľa myslel. Môže to byť pohár brokolica na večeru alebo špenát snuck do smoothie. Šálku zelenej fazuľky na večeru, alebo sa niektoré listnaté kel hodil s nakrájané sladké zemiaky a jednoduché korenie.

Nič sa počíta, len sa uistite, že je zelená, prírodné a zo zeme. Tieto potraviny nám poskytujú viac výživy, než akékoľvek jedlo, tam Ich alkalize naše telo, podporujú duševnú pohodu , a chrániť nás od hlavných foriem ochorenia.

Nevynechávajte jedlá, alebo chytiť čo je rýchle, ak má nízku nutričnú hodnotu, aby sa úsilie, aby buď kúpiť alebo prípravu zdravých jedál a budete ťažiť z výhod s vyššou hladinu energie a menej zdravotných problémov. Je tiež dôležité jesť vyváženú stravu, ktorá je nízky obsah cukru a nasýtených tukov.
Zároveň by ste mali obmedziť spracované potraviny, ak tam je niečo, čo vás naozaj baví jesť nebudete úplne vylúčiť zo svojho jedálnička.

Ak si budete spúšťať riziko záväznej na to vo chvíli slabosti.

Poznámka o arašidy: na jednom mieste FSA odporúča, že budete chcieť jesť, arašidy, keď ste tehotná v určitých prípadoch.

Tento zahrnuté, ak máte atopického ochorenia ako astma , ekzém alebo senná nádcha , alebo ak člen rodiny má jeden z týchto podmienok. Bolo to preto, lebo tam bola obava, že deti mohli rozvíjať arašidové alergie ako výsledok ich matka jesť oriešky počas tehotenstva. Avšak vo svetle nových dôkazov, táto rada bola zmenená v decembri 2008. FSA teraz upozorňuje na to, že nie je potrebné pre ženy, ktoré sú tehotné alebo dojčiace, alebo ktorí majú deti vo veku do 3, ak chcete zmeniť svoju stravu s cieľom vylúčiť arašidy.